Produkt: Inovgreen Pro Evolution

Inovgreen Pro Evolution – najbardziej innowacyjny produkt na rynku europejskim w dziedzinie stabilizacji nawierzchni !!!
Powierzchnia typu High Grip :

Poprzez łukowate kładki i wzmocniony system antypoślizgowy nawierzchnie stały się bardziej przyczepne i elastyczne, dzięki czemu samochody czy zwierzęta mogą stać oraz poruszać się pewniej także na powierzchniach pochyłych. Tak przygotowana nawierzchnia nadaje się również do czyszczenia mechanicznego.

Poziome odprowadzanie wody:

Przy innowacyjnym poziomym odwadnianiu systemu Pro Grid Evolution woda w kratkach spływa horyzontalnie, dzięki czemu system ten może być montowany także na nieprzepuszczalnym podłożu.

Zbiornik wody:

Każdy pojedynczy pojemnik Pro Evolution został wyposażony w zbiornik wody, przez co na placu o powierzchni 800m2 może zostać zgromadzone dodatkowo 1000 litrów wody. Dzięki temu nawierzchnia wymaga rzadszego nawadniania, a wilgotność pozostaje równomierna.


Dane techniczne :

-obciążenie do 350t/mkw

-odporne na temperatury od -30 do + 80st.C

-wymiary: dł.50cm/szer.50cm/wys.4cm/waga 1.40kg.
W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat tego produktu, lub w razie jakichkolwiek innych pytań dotyczących naszych usług zapraszamy do kontaktowania się z nami lub skorzystania z poniższego formularza:Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść listu: *
(*)Pola oznaczone czerwoną gwiazdką muszą być wypełnione by list został wysłany!

Formularz kontaktowy

*
Pola oznaczone czerwoną gwiazdką (*) muszą być wypełnione by list został wysłany!
 
O Nas   |   Zalety naszych produktów   |   Schemat instalacji   |   Katalog produktów   |   Kontakt Made by INVENTCOM